فارس/ علی سبحانی در گفت‌وگویی با اشاره به اینکه حساب شهرداری زیراب مسدود و ماشین‌آلات سنگین این شهرداری در روز‌های اخیر توقیف شد، اظهار کرد: مسدود‌ شدن حساب و توقیف ماشین‌آلات شهرداری زیراب به‌دلیل مطالبات مربوط به سیل سال ۱۳۹۴ بود.
وی با بیان اینکه دادگستری استان و شهرستان با کش‌وقوس‌های مختلف، فرصت‌هایی به ما دادند، افزود: در دو سال اخیر رایزنی‌ها، جلسات و مکاتبات مختلفی با معاون رئیس جمهور، رئیس مدیریت بحران کشور، وزیر کشور، استاندار مازندران، نمایندگان مجلس و سایر مدیران ملی و استانی و شهرستان برای حل مشکل بدهکاری شهرداری انجام دادیم و وضعیت بحرانی شهرداری را بیان کردیم ولی کسی کمک نکرد.
رئیس شورای اسلامی شهر زیراب با اشاره به اینکه مسدود‌شدن حساب شهرداری به توقیف ماشین‌آلات دیگر و آتش‌نشانی هم منجر می‌شود که توان تأمین سوخت یا ابزار آن را نداریم، خاطر‌نشان کرد: از کارگران خدمات شهرداری خواهش کردیم با وجود ۳ ماه طلبکاری خود، اقدام به جمع‌آوری زباله شهر کنند.
این مسؤول از مسدود شدن ۴۰۰ میلیون تومانی حساب شهرداری زیراب خبر داد و با بیان اینکه فعالیت شهرداری زیراب به حالت فلج درآمد و اقدامات شهرداری قفل است، افزود: وضعیت شهرداری زیراب بحرانی است و از استاندار مازندران و معاون عمرانی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار همکاری و کمک هستیم.
سبحانی با بیان اینکه تقاضا داریم تا پول مسدود شده ما از حالت مسدود‌بودن خارج شود تا با پرداخت حقوق کارگران شاهد ادامه جمع‌آوری زباله باشیم و شهر با معضل انباشت زباله مواجه نشود، گفت: آمادگی داریم تا با طلبکار‌ها نشست داشته باشیم و عدم پرداخت مطالبات آنان به دلیل عدم توان پرداخت توسط شهرداری بود و عمدی نبود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9