باشگاه خبرنگاران/کارشناس پیش‌بینی هوای استان اصفهان گفت: رگبارهای بهاری و رعد و برق به ویژه در مناطق غربی و جنوبی استان پیش‌بینی می‌شود.
زهرا سیدان با بیان اینکه بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر تدام ناپایداری‌های جوی طی امروز و روز‌های آینده در استان است، اظهار کرد: بر این اساس طی این مدت بعد از ظهر‌ها افزایش ابر، وزش باد نسبتاً شدید تا شدید، رگبار‌های بهاری و رعد و برق به ویژه در مناطق غربی و جنوبی استان پیش‌بینی می‌شود.
وی افزود: روز‌های یکشنبه و دوشنبه با تشدید ناپایداری‌های جوی احتمال بارش رگبار پراکنده در مناطق مرکزی استان و کلانشهر اصفهان نیز وجود دارد.
کارشناس پیش‌بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت آینده بیشینه دمای هوا در بیشتر مناطق دو درجه افزایش خواهد داشت، ادامه داد: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان در گرمترین ساعات امروز ۳۴ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و در خنک ترین ساعات صبح فردا ۱۹ درجه سانتی‌گراد بالای صفر پیش‌بینی می‌شود.
وی اضافه کرد: طی ۲۴ ساعت آینده کاشان با دمای ۳۸ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بویین و میاندشت با دمای پنج درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ ترین و خنک‌ ترین مناطق استان خواهند بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18