آخرین خبر/ فرمانده انتظامی استان از دستگیری جاعل میلیاردی و کشف 17 عدد مهر جعلی خبر داد .
سردار عباسعلی محمدیان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر گفت : در پی ارجاع یک فقره پرونده قضائی به پایگاه دوم پلیس آگاهی استان البرز مبنی بر جعل اسناد و سوء استفاده از چک های امانتی موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت .
وی گفت : در تحقیقات تکمیلی از شاکی مشخص شد که نامبرده با فردی که در حال حاضر از وی شکایت دارد در سهام یک شرکت تولید رنگ شراکت دارند که پس از فروش محصولات ، مبلغ فروش رابه وی ارائه نداده است .
این مقام ارشد انتظامی گفت : بنا به اظهارات شاکی ، سال گذشته نیز قرار بود قطعه زمینی توسط آن ها خریداری شود که به دلیل نامناسب بودن قیمت زمین و همچنین موقعیت آن ، وی با خرید آن مخالفت می کند که همین امر و اختلافات مالی در شراکت کارخانه منجر به شدت اختلافات شده و شریک وی 4 فقره چک را که به صورت امانت نزد وی داشته و هر بار با بهانه های واهی از استرداد آن ها خودداری کرده و با طرح دعوی در شعبه بازپرسی کرج با ارائه مدارک جعلی ادعا کرده که چک ها را درقبال فروش محصولات کارخانه به وی تحویل داده است .
سردار محمدیان گفت : با اقدامات پلیسی کارآگاهان ، محل اختفای متهم شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از محل کار وی 17 عدد مهر جعلی شرکت های مختلف ، تعدادی لپ تاپ ، کیس رایانه و مقادیری اسناد و مدارک مربوط به کارخانه کشف شد .
وی افزود : در بررسی های تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی ، محرز شد که متهم با استفاده از مهر های جعلی و ارائه اسناد در مراجع قضائی طرح دعوی کرده و با این شیوه اقدام به 2 میلیارد کلاهبرداری کرده است .
به گفته فرمانده انتظامی استان البرز متهم با صدور قرار مناسب روانه زندان شد و تلاش برای شناسایی سایر مال باختگان احتمالی همچنان ادامه دارد .همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af