آخرین خبر/ رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارقان سابقه دار داخل خودرو در کرج خبر داد.
سرهنگ محمد نادربیگی اظهار کرد : در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر سرقت تجهیزات داخل خودرو در منطقه خرمدشت کرج ، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار ماموران کلانتری 41 خرمدشت قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران با تشدید گشت های کنترلی و نامحسوس در منطقه در ساعت های پایانی شب به 2 نفر که در حال پرسه زدن در یکی از خیابان های خرمدشت بودند مظنون شدند .
سرهنگ نادربیگی افزود : متهمان به محض مشاهده خودرو پلیس اقدام به فرار کردند که در عملیات تعقیب و گریز دستگیر و به پلیس آگاهی استان البرز منتقل شدند .
این مقام انتظامی گفت : در بررسی های پلیسی مشخص شد که این دو نفر دارای سوابق کیفری متعدد از جمله سرقت بوده و هر 2 نفر آن ها از متهمان سابقه دار هستند که 2 ماه گذشته از زندان آزاد شده و در این مدت اقدام به 76 فقره سرقت داخل خودرو و قطعات خودرو در مناطق خرمدشت، کمالشهر، آق تپه، مهرشهر، حصارک و اطراف آن کرده اند .
سرهنگ نادربیگی افزود : این متهمان در ساعت های پایانی شب و اوایل صبح با پرسه زدن در خیابان ها و کوچه های خلوت ، خودروهای فاقد تجهیزات ایمنی و یا مدل پایین را شناسایی کرده و یکی از آن ها نگهبانی داده و نفر دوم با تخریب قفل خودرو اقدام به باز کردن در خودرو و سرقت محتویات داخل یا تجهیزات آن ها می کردند .
رئیس پلیس آگاهی استان در پایان گفت : متهمان تحویل مراجع قضائی و از آن جا با قرار وثیقه قانونی روانه زندان شدند .همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af