شبستان/سردار «محمد مهدیان نسب»، در جمع خبرنگاران، افزود: طرح ارتقای امنیت اجتماعی از طرح های نیروی انتظامی در راستای صیانت از نظم و امنیت جامعه است.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خرم آباد، اظهار داشت: نیروی انتظامی با قاطعیت از نظم و امنیت جامعه صیانت می کند.
وی افزود: نیروی پلیس با در برابر هر فرد یا افرادی که به هر نحو به امنیت و آسایش مردم خدشه وارد کند برخودی قاطع خواهد داشت.
سردارمهدیان نسب، در ادامه با اشاره به ماموریت های نیروی انتظامی استان در راستای مبارزه با قاچاق کالا در استان، افزود: طی روزهای اخیرکالای قاچاق به ارزش یک میلیاردو ۲۵۰ میلیون ریال در شهرستان دوره چگنی کشف و در این راستا یک نفر دستگیر شد.
وی بیان کرد: مأموران انتظامی شهرستان چگنی در اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق و کنترل محورهای مواصلاتی به یک دستگاه خودرو کامیونت مظنون و با هماهنگی مقام قضائی آن را توقیف کردند.
سردار مهدیان نسب، افزود: مأموران در بازررسی از خودرو توقیفی ۱۹ دستگاه لوازم خانگی قاچاق شامل کولرگازی، اتو، سشوار، پنل کولرگازی، آبمیوه گیر، ماشین لباسشویی، تلویزیون و مایکروویو کشف و یک نفر را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی لرستان، اظهار کرد: کارشناسان ارزش محموله قاچاق را یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال اعلام کردند و متهم با تشکیل پرونده راهی مراجع ذی صلاح شد.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today
آخرین خبر لرستان در سروش :
http://sapp.ir/Lorestan.Online
آخرین خبر لرستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157614080C3b49475ad9