ایرنا / مراسم افطار فرزندان بهزیستی استان قم با حضور بهرام سرمست استاندار در شیرخوارگاه و مرکزنوباوگان صدف بهزیستی برگزار شد.

مراسم افطار فرزندان بهزیستی استان با حضور استاندار قم، مهندس هاشمی معاون سیاسی امنیتی استاندار ، ملک زاده مدیر کل اجتماعی استانداری ، حیدری فرماندار ، جلالی ریاست شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران دستگاه های دولتی ، انتظامی و قضائی و خیرین به میزبانی اداره کل بهزیستی در شیرخوارگاه و مرکزنوباوگان صدف برگزار شد.

در این ضیافت صمیمانه که با اجرای برنامه هائی همچون سرود و همخوانی توسط فرزندان بهزیستی همراه بود از تعدادی از فرزندان روزه اولی بهزیستی قم با اهداء هدایائی توسط استاندار تقدیر شد و میهمانان از بخش نگهداری نوزادان شیرخوارگاه هم بازدید نمودند.

مریم علیشیری معاون اجتماعی بهزیستی استان قم در حاشیه این مراسم معنوی با اشاره به فعالیت پنج مرکز شبانه روزی نگهداری ایتام و فرزندان بی سرپرست در قم خاطر نشان کرد در حال حاضر 130 تن از فرزندان در مراکز تحت نظارت نگهداری می شوند و حدود 100 کودک و نوجوانان امداد بگیر هم با حمایت بهزیستی در منازل اقوام خود زندگی می کنند .

علیشیری با اشاره به فعالیت مرکز صدف به عنوان تنها شیرخوارگاه استان قم تعداد نوزادان و کودکان پذیرش شده این مرکز در سال 97 را 75 تن اعلام کرد و افزود: از طریق فرایند فرزند خواندگی تعداد 15 نوزاد در سال 97 به زوجین متقاضی تحویل داده شده است .

معاون اجتماعی بهزیستی استان قم با اشاره به هزینه های بالای درمانی و داروئی برخی فرزندان پذیرش شده در این مرکز ضمن تقدیر از مساعدتهای مستمر خیرین خواستار مشارکت و یاری بیش از پیش نیکوکاران با این مرکز و سایر مراکز بهزیستی شد و افزود شماره موبایل پیمنت #9090*741* و شماره کارت 6104337894899390 جهت اخذ وجوه نقدی نذورات مردمی در نظر گرفته شده است .

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99