باشگاه خبرنگاران/ سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران ،گفت: در پی کسب خبری مبنی بر برداشت غیرمجاز مقادیر قابل توجهی وجه از حساب مشتریان در یکی از شعبه‌های بانک در تنکابن، موضوع به صورت ویژه در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی شهرستان تنکابن با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی با همکاری کارشناسان فنی بانک در بررسی‌های به عمل آمده دریافتند، یکی از کارکنان بانک مورد نظر با سوء استفاده از موقعیت شغلی و همکاری یک زن که از مشتریان بانک بود با شگرد‌های خاص و اقدامات متقلبانه، اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب مشتریان بانک می‌کردند.
فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به شناسایی متهمان و دستگیری این افراد، افزود: متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس ضمن اقرار به بزه انتسابی به اختلاس ۴۰ میلیاردی از حساب مشتریان بانک اقرار کردند.
سردار میرفیضی از تشکیل پرونده برای متهمان و تحویل آنان به مرجع قضائی خبر داد و افزود: متهمان با صدور حکم قضائی و قرار مناسب روانه زندان شدند.
وی با اشاره به اینکه رعایت مسائل امنیتی، هشدار‌های پلیسی و فعال کردن سامانه پیامکی بانک و اطلاع از وضعیت حساب به صورت آنلاین، یکی از راه‌های پیشگیری از بروز چنین جرایمی است از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9