باشگاه خبرنگاران/ فرماندار شهرستان اردبیل گفت: در راستای توسعه اشتغال در بخش مشاغل خانگی در سطح شهرستان ۶۰ میلیارد ریال تسهیلات ارائه شده است.
جواد زنجانی، فرماندار اردبیل امروز در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان اردبیل گفت: در راستای توسعه اشتغال در بخش مشاغل خانگی در سطح شهرستان ۶۰ میلیارد ریال تسهیلات ارائه شده است و توانسته‌ایم با ارائه این تسهیلات شاهد اشتغال تعدادی از افراد واجد شرایط در شهرستان باشیم.
وی افزود: خوشبختانه با تلاش‌ها و پیگیری‌های دستگاه‌های اجرایی مرتبط در حوزه جذب تسهیلات مشاغل خانگی شاهد جذب تمامی اعتبارات در نظر گرفته شده برای شهرستان در این بخش بودیم و تعهد و سهم اردبیل از تسهیلات مشاغل خانگی به طور کامل محقق شده است.
فرماندار شهرستان اردبیل با اشاره به اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی در اردبیل بیان کرد: انتظار می‌رود در زمینه تعیین تکلیف طرح‌های ارائه‌شده به سامانه کارا در راستای دریافت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی، بانک‌های عامل طرف قرارداد اقدامات لازم را انجام داده و طرح‌های بلااقدام را هر چه سریع‌تر بررسی کنند.
مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل نیز در این جلسه اجرای طرح‌های مشاغل خانگی را از اولویت‌های مهم برشمرد و بیان کرد: با توجه به نقشی که این طرح‌ها در راستای ایجاد اشتغال داشته ۶۰ میلیارد ریال تسهیلات به طرح‌های مشاغل خانگی در اردبیل ارائه شده است.
اصغر مناف‌زاده با تاکید بر نظارت بر طرح‌های بهره‌مند از تسهیلات پایدار اشتغال روستایی و عشایری گفت: برای اینکه بتوانیم شاهد پایداری مشاغل ایجاد شده در این بخش باشیم باید با بزرسی‌ها و ارائه راهنمایی‌های لازم زمینه برای کسب درامد برای مجریان این طرح‌ها و شغل پایدار را فراهم آوریم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253