آخرین خبر/ جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی از دستگیری محتکر شکر تنظیم بازار در شهرستان بیرجند خبر داد و گفت: از انبار این فرد ۱۵۰ کیسه شکر کشف شده است.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سعید دادگر روز شنبه گفت: با توجه به نوسانات بازار شکر و توزیع شکر تنظیم بازار در چند هفته اخیر ماموران پلیس آگاهی استان خراسان جنوبی با دریافت اطلاعاتی مبنی بر نگهداری شکر در یک باب منزل مسکونی واقع در خیابان ۲۲ بهمن بیرجند موضوع را پیگیری و تحقیقات خود را آغاز کردند.
وی اظهار داشت: ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی ضمن هماهنگی با مقام قضایی و تشکیل تیم مشترک با کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت، فردی را که اقدام به احتکار شکر کرده بود، دستگیر کردند.
جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: در بازرسی از انبار این فرد ۱۵۰ کیسه شکر طرح تنظیم بازار که به صورت غیرقانونی دپو شده بود، کشف کردند.
وی با تاکید بر برخورد قاطع پلیس با برهم زنندگان امنیت اقتصادی مردم تصریح کرد: متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده به مراجع قانونی معرفی شدهمراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today
آخرین خبر خراسان جنوبی در سروش :
http://eitaa.com/joinchat/159514624C135faa8fb7