تسنیم/ رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: با آغاز ایام تعطیلات ۶۰ تیم گشت و ۱۰ تیم گشت نامحسوس در محورهای مواصلاتی استان مستقر شده و به منظور جلوگیری از حوادث احتمالی، رفتار رانندگان را کنترل می‌کنند‌‌.
سرهنگ نصرالله بیگلری صبح امروز با توحه به تعطیللت پیش رو در خصوص وضعیت جاده‌های قزوین در پاسخ به سوالات خبرنگاران اظهار داشت: افزایش ترافیک در محورها به دلیل پیش بینی هوایی صاف و آفتابی از بعدازظهر امروز بوده چرا که مردم این روزها را برای مسافرت انتخاب می‌کنند و در این ایام 60 تیم گشت و 10 تیم گشت نامحسوس در محورهای مواصلاتی استان مستقر شده و به منظور جلوگیری از حوادث احتمالی، رفتار رانندگان را کنترل می‌کنند‌‌.
رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: در تعطیلات رسمی روزهای 14 و 15 خرداد ماه میزان ترافیک در جاده های استان افزایش می‌یابد و این افزایش تردد از صبح امروز آغاز شده و شاهد عبور و مروری نیمه سنگبن اما روان در محور اتوبان قزوین به رشت، قزوین به زنجان و قزوین به کرج هستیم.
وی افزود: همچنین رانندگان به منظور جلوگیری از خطرات احتمالی به مواردی همچون استراحت مناسب، رعایت فاصله طولی از خودروی جلویی، خودداری از صحبت با تلفن همراه و خودداری از سبقت و سرعت غیرمجاز توجه کنند.
بیگلری بیان کرد: رانندگان در صورت داشتن احتیاط حین رانندگی و توجه به مقررات راهنمایی و رانندگی و توصیه های پلیس همچون عدم خواب آلودگی و سبقت و سرعت غیر مجاز و صحبت کردن با تلفن همراه در حین رانندگی سفری بی خطر را تجربه خواهند کرد.
وی تاکید کرد: 15 دقیقه استراحت پس از هر 2 ساعت رانندگی برای رانندگان محترم ضرورت داشته و باید در توقفگاه‌ها و پارکینگ‌های تعیین شده توقف کرده و از توقف در حاشیه اتوبان و بزرگراه‌ها پرهیز کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af