ایرنا/دفتر رسمی محل فعالیت خبرنگاران و اصحاب رسانه دیواندره روز دوشنبه در مراسمی با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان در مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی راه اندازی شد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در آئین افتتاحیه این دفتر اظهار داشت: رسانه‌ها و خبرنگاران نقطه قوت خوبی برای منعکس کردن اخبار و رویدادهای شهرستان هستند.
مهدی صمدی به ایفای نقش مؤثر این دفاتر خبری در دیواندره اشاره کرد و گفت: دفتر رسمی خبرنگاران در شهرستان برای توسعه رسانه و پوشش اخبار در حوزه‌های مختلف صنعتی، اقتصادی، فرهنگی همچنین بازتاب مشکلات مردم و خدمات مدیران اجرایی اختصاص یافته تا اخبار و رویدادهای مهم خبری مکتوب، صوتی و تصویری این شهرستان در سطح استان و کشور منعکس شود.
وی افزود: این دفتر می‌تواند نقش مؤثری در توسعه و معرفی پتانسیل‌های شهرستان ایفا کند و از طریق برقراری ارتباط و تعامل دو سویه بین مردم و مسئولان نقش مؤثری بر قرار کند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دیواندره اضافه کرد: راه اندازی دفتر رسمی ویژه استقرار خبرنگاران رسانه‌ها در این شهرستان باعث می‌شود اخبار مربوطه در کمترین زمان و با سرعت بالا منعکس و به اطلاع مخاطبان برسد.
صمدی یادآور شد: در تلاش هستیم که از کارشناسان خبره حوزه خبر استان کردستان برای برگزاری کلاس‌های آموزشی و پیگیری بیمه خبرنگاران اقداماتی را انجام دهیم.
شهرستان دیواندره با جمعیت ۸۰ هزار نفری در ۸۵ کیلومتری جنوب غربی شهرسنندج مرکز کردستان قرار دارد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34