آخرین خبر/ با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ ، سارقان شرکت های صنعتی هشتگرد دستگیر و به 15 میلیارد ریال سرقت اموال اعتراف کردند.
سرهنگ مهدی فضلی علیشاه فرمانده انتظامی شهرستان ساوجلاغ با اعلام این خبر گفت : در پی دریافت یک فقره پرونده سرقت از یک شرکت صنعتی در شهرک صنعتی هشتگرد ، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ قرار گرفت .
وی افزود : در بررسی های میدانی محرز شد که سارقان پس از سرقت اقدام به تخریب دوربین های مداربسته و سوزاندن کامپیوترهای شرکت کرده و اموال آن را به ارزش 7 میلیارد ریال به سرقت برده اند
سرهنگ فضلی علیشاه افزود : کارآگاهان در بررسی از صحنه جرم دریافتند که سارقان در ساعت های پایانی شب وارد شرکت مذکور شده و پس از پلرک خودرو در خارج از شهرک ، با تخریب قفل در و شکستن دوربین های مداربسته اموال را به سرقت برده اند .
وی گفت : کارآگاهان با بررسی آلبوم تصاویر مجرمان سابقه دار یکی از متهمان را شناسایی و دستگیر کرده و با راهنمایی های وی 2 نفر از همدستان وی و 5 نفر مالخر اموال مسروقه را نیز که از سارقان سابقه دار بودند را شناسایی وطی چندین عملیات جداگانه دستگیر کردند .
به گفته فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ ارزش اموال مسروقه کشف شده 15 میلیارد ریال برآورد شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af