آخرین خبر/ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی در آستانه فرارسیدن عید سعید فطر از انجام سومین مرحله پرداخت سهم مرزنشینان استان، حاصل از فروش سوخت خبر داد و گفت: این مبلغ امشب به حساب سرپرستان خانوار مرزنشین واریز می شود.
مشیرالحق عابدی بیان کرد: با توجه به تلاش‌های مدیریت عالی استان در این مرحله، مشابه مراحل گذشته مبلغ ۷۱۴ هزار تومان به حساب سرپرستان خانوار مرزنشین واریز می شود.
وی به راستی آزمایی صورت گرفته روی جامعه منتفعین این طرح اشاره کرد و گفت: راستی آزمایی این طرح با مدیریت دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری صورت می گیرد به نحوی که ابتدا جامعه آماری خانواده‌های مررزنشین توسط بخشداران بخش‌های مرزی تهیه می شود و پس از تایید فرمانداران شهرستان‌های مرزی، قابلیت اجرا دارد.
معاون استاندار خراسان جنوبی اظهار امیدواری کرد: با توکل بر خداوند متعال و همکاری دستگاه‌های متولی مرتبط از جمله شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان، شاهد افزایش توان مالی مرزنشینان و رونق اقتصادی مناطق مرزی باشیم.
استان خراسان جنوبی ۱۱ شهرستان و با افغانستان مرز مشترک دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today
آخرین خبر خراسان جنوبی در سروش :
http://eitaa.com/joinchat/159514624C135faa8fb7