آخرین خبر/ رئیس ستاد نماز جمعه بیرجند از اقامه نماز عید فطر بیرجند توسط آیت‌الله عبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند خبر داد و گفت: مراسم ساعت ۷ صبح در مصلی المهدی (عج) بیرجند آغاز می‌شود.
محمدحسن زنگویی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند اظهار داشت: به محض رویت هلال ماه و تایید آن توسط مقام معظم رهبری نماز عید فطر همزمان با سراسر کشور در خراسان جنوبی طبق روال هر ساله اقامه می‌شود.
وی با بیان اینکه نماز عید سعید فطر در مصلی المهدی (عج) بیرجند به اقامت آیت‌الله سید علیرضا عبادی اقامه می‌شود افزود: مراسم از ساعت 7 صبح در محل مصلی‌المهدی آغاز و نماز عید فطر ساعت 7:30 اقامه می‌شود.
رئیس ستاد نمازجمعه بیرجند گفت: امسال تلاش کردیم تا جایی که در وسع داریم خدمات لازم به نمازگزاران ارایه شود اما از مردم نیز درخواست‌هایی داریم از جمله اینکه زیرانداز و مهر به همراه داشته باشند.
زنگویی از نمازگزاران خواست از آوردن وسایل غیر ضروری مانند لپ‌تاپ خودداری کنند.
وی بیان کرد: مردم اگر وسیله نقلیه دارند در حمل و جابه‌جایی دیگر نمازگزاران همکاری کنند و با نیروهای امنیتی و یگان‌های مستقر نهایت همکاری را داشته و برای پارک خودروی خود از مکان‌های پیش‌بینی شده استفاده کنند.
رئیس ستاد نماز جمعه بیرجند اظهار داشت: امسال دو ون برای جابه‌جایی سالمندان و تعداد 10 ویلچر در نظر گرفته شده است و از مردم درخواست داریم با توجه به وسعت مصلی‌المهدی و بزرگی این پروژه درخواست داریم کمک‌های خود را برای ساخت و ساز این مکان دریغ نکنند تکمیل این مکان حداقل نیازمند بیش از 20 میلیارد تومان اعتبار است.
زنگویی افزود: سرویس‌های حمل و نقل عمومی شهرداری نیز از همان ساعات ابتدایی صبح روز عیدفطر، بعد نماز صبح برای خدمت رسانی به نمازگزاران فعال است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today
آخرین خبر خراسان جنوبی در سروش :
http://eitaa.com/joinchat/159514624C135faa8fb7