باشگاه خبرنگاران/طی مراسمی علیرضا قوچی به عنوان معاون جدید میراث فرهنگی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی معرفی شد.
قوچی متولد سال ۱۳۵۹ و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مرمت بنا‌ها و بافت‌های تاریخی است که پیشتر در سمت‌های مدیر پایگاه میراث فرهنگی کندوان، مدیر دفتر فنی، رئیس امور شهرستان‌ها و ناظر پروژه‌های مرمتی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی انجام وظیفه کرده است.
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی در آئین تکریم و معارفه معاونان سابق و جدید میراث فرهنگی، گفت: در سال‌های اخیر جوان گرایی و استفاده از جوانان در مسئولیت‌های کلیدی و راهبردی همواره در سرلوحه امور این اداره کل قرار گرفته است.
مرتضی آبدار اظهار داشت: این تغییر در همین راستا و با عنایت به وجود پروژه‌های مرمتی متعدد در سال جاری و با هدف بهره مندی از ظرفیت متخصصان جوان صورت می‌پذیرد.
وی ضمن قدردانی از زحمات حسن قریشی به عنوان سرپرست معاونت میراث فرهنگی آذربایجان شرقی وی را به عنوان مشاور عالی در حوزه میراث فرهنگی منصوب کرد.
آذربایجان شرقی با داشتن یکهزار و ۸۰۰ اثر و بنای تاریخی جزو ۵ استان نخست ایران در این حوزه و گردشگری به شمار می‌رود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در سروش :
http://sapp.ir/Eazerbaijan.Online

آخرین خبر آذربایجان شرقی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157286400C8c8e888eaf