مهر/ سرهنگ علیرضا حسین زاده با اشاره به شروع تعطیلات تابستان و در پیش بودن عید سعید فطر اظهار کرد: پلیس راه خراسان شمالی به منظور انتظام بخشی عبور و مرور و کاهش تراکم ترافیک معابر برون شهری و به جهت حداکثر تمرکز بر سفرهای تابستانی اقدامات ویژه ای را جهت رفاه حال رانندگان اجرا می‌کند.
حسین زاده افزود: خط قرمز پلیس برخورد با تخلفات حادثه ساز شامل سرعت و سبقت غیر مجاز و همچنین انحراف به چپ در جاده‌های دو طرفه است که در صورت برخورد با این گونه تخلفات از ادامه سفر جلوگیری و خودرو به پارکینگ منتقل خواهد شد.
وی با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی در سطح راه‌های خراسان شمالی از بعدازظهر روز گذشته اعمال شده است، گفت: همچنین از ساعت ۸ صبح امروز سه شنبه تا ساعت ۲۲ جمعه ۱۷ خرداد ماه، محدودیت‌ها اعمال و ایمنی تردد در سطح معابر برون شهری افزایش خواهد داشت و حضور پلیس پررنگ‌تر از گذشته است.
رئیس پلیس راه خراسان شمالی بیان کرد: در این مدت تردد انواع کامیون و وسایل سنگین در محور چمن بید به جنگل گلستان، بجنورد به آشخانه و بجنورد به مشهد مقدس ممنوع است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45