وقت نیوز/نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز در خطبه های نماز عید سعید فطر توصیه کرد: مردم دستاوردهای ماه رمضان را حفظ کنند و انس با قرآن را فراموش نکنند.
حجت‌ الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل‌هاشم در این آیین که در مصلی امام خمینی ره و خیابان های اطراف برگزار شد تصریح کرد: به حمدالله و برخلاف تصور واهی دشمنان ، انقلاب پر صلابت تر از همیشه تحت عظمای ولایت پیش می رود و با وجود التهابات منطقه ، ایران عزیر به برکت تدابیر رهبری از امنیت کامل برخوردار است.
وی ادامه داد: دشمنان از اول انقلاب هم در زمان حیات امام ره و هم بعد از آن تلاش های زیادی را برای شکست نظام انجام دادند ، اما در هر بار با حضور مردم و هوشمندی امام راحل و رهبر معظم انقلاب توطئه هایشان ناکام ماند .
امام جمعه تبریز با اشاره به ایام سالگرد رحلت امام ره از نقش تاریخی وی تجلیل کرد و گفت: برگزاری با شکوه آیین های سالگرد رحلت امام ره و حضور پر شور مردم در آن ها نشان می دهد که یاد و نام امام همچنان در میان مردم و جامعه زنده است .
حجت الاسلام آل هاشم افزود: در سال های بعد از امام راحل با هوشمندی و تدابیر رهبر معظم انقلاب تهدیدات دشمن به فرصت تبدیل شده و جایگاه نظام در سطح منطقه ارتقاء یافته است .
وی خنثی‌سازی توطئه جنگ روانی دشمن ، مدیریت فتنه ها ، پیشرفت‌های هسته‌ ی، فناوری‌های هوا و فضا و جنبش نرم افزاری در دانشگاه‌ها را نتیجه مدیریت خردمندانه رهبر معظم انقلاب توصیف کرد.
وی نامگذاری امسال به نام رونق تولید از سوی رهبر معظم انقلاب را مورد اشاره قرار داد و گفت: ایشان با تعیین شعار سال مسیر کشور را برای یک سال مشخص می‌کنند.
امام جمعه تبریز همچنین در نماز عید فطر بار دیگر بر عملیاتی شدن بیانیه گام دوم انقلاب که توسط رهبر انقلاب ترسیم شده تاکید کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در سروش :
http://sapp.ir/Eazerbaijan.Online

آخرین خبر آذربایجان شرقی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157286400C8c8e888eaf