آخرین خبر/ قاضی عتباتی ضمن ابراز تاسف از تصادفات خونین و کشته شدن هم استانی ها در تصادفات شمال استان اعلام کرد: همه دستگاه ها در مقابل این تصادفات مسئول هستند.
رئیس کل دادگستری اردبیل گفت: به دادستانی پارس آباد و معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری دستور داده شده تا عوامل دقیق حوادث منجر به فوت شمال استان را بررسی و اقدامات جدی در جهت کاهش و جلوگیری از وقوع حوادث رانندگی منجر به فوت انجام شود.
وی گفت: معاونت پیشگیری از وقوع جرم باید کاهش تصادفات، حذف نقاط حادثه خیز و پیشگیری از حادثه های فوتی را در دستور کار خود قرار داده و برنامه ریزی لازم انجام شود.
قاضی عتباتی اعلام کرد: تمام عوامل دخیل در این حوادث از جمله اداره کل راهداری، پلیس راه، نهادهای آموزشی و رسانه با جدیت مضاعف این مسله را پیگیری کنند و اقدامات لازم برای کاهش این اتفاق ناگوار را انجام دهند.
رئیس کل دادگستری اردبیل خاطر نشان کرد: به دادستان شهرستان ها دستور داده شده با رانندگانی که با رفتار و حرکات خطرناک و حادثه ساز موجب ناامنی جاده های مواصلاتی استان می شوند و اتفاقات ناگواری را برای همشهریان به وجود می آوردند، برخورد جدی می شود؛ انتقال وسیله نقلیه به پارکینگ، ممنوعیت از رانندگی و توقیف خودرو از مواردی است که با متخلفان انجام می شود.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253