ایرنا/جانشین پلیس راه استان اصفهان از ترافیک سنگین در برخی از محورهای مواصلاتی استان و ورودی شهرها خبر داد و رانندگان را به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی توصیه کرد.
سرهنگ اصغر زارع افزود: ترافیک در جاده‌های سمیرم به شهرضا، شهرضا به اصفهان، داران به تیران، شهرکرد به اصفهان، اصفهان به میمه در زمان حاضر سنگین و متراکم است.
وی بیان کرد: آزاد راه اصفهان به کاشان و قم نیز ترافیک سنگین اما روان است و بقیه جاده‌های استان نیمه سنگین هستند و مسیرهای فرعی مثل خوانسار به گلپایگان و چادگان به تیران هم سنگین گزارش شده است.
وی یادآور شد: راه‌ های استان باز است و مانعی در تردد خودروهای مسافران وجود ندارد اما رانندگان در این جاده‌های پرتردد فاصله طولی و سرعت مطمئنه را رعایت کنند.
جانشین پلیس راه استان اصفهان همچنین رانندگان را به توجه به جلو، جلوگیری از رانندگی با حالت خواب آلودگی و پرهیز از عجله در بازگشت از سفر توصیه کرد.
وی در خصوص ایمنی جاده‌ها در این چهار روز تعطیلی گفت: حوادث جاده‌ای در این روزها روند کاهشی داشته و حادثه با مصدوم زیاد تاکنون اتفاق نیفتاده و ایمنی خوبی با وجود حجم بالای سفر حاکم بوده است.
استان اصفهان با ۱۱ هزار و۵۰۰ کیلومتر راه، به عنوان چهار راه ترانزیت بار و مسافر در مرکز ایران، رتبه اول حمل بار و رتبه سوم حمل مسافر در کشور را دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18