تسنیم/مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: ۱۰۲ کیلومتر از پروژه مسیر بزرگراه ایلام به مهران ۴ خطه شد.
علی‌اصغر کاظمی اظهار داشت: 102 کیلومتر از پروژه مسیر بزرگراه ایلام به مهران 4 خطه شده است البته در قسمت‌هایی از این 102کیلومتر باید یک‌ لایه دیگر آسفالت‌ریزی و جداکننده بتنی نیز نصب شود.
وی با اشاره به اینکه در 20 کیلومتر باقیمانده نیز هم‌اکنون در 3 قطعه پیمانکاران مشغول فعالیت هستند ادامه داد: در قطعه اول حفاری 2 تونل در دستور کار قرار دارد، تونل اول موازی با تونل راه کربلا با پیشرفت 90 درصدی در حال حفاری است.
مدیرکل راه و شهرسازی ایلام عنوان کرد: عملیات اجرایی شدن تونل 700 متری دیگر نیز آغاز شده است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در مورد قطعه دوم این پروژه تصریح کرد: قطعه دوم به طول 18.7کیلومتر حدفاصل تقاطع روستای ماربره تا تقاطع صالح‌آباد با 80 درصد پیشرفت فیزیکی روبه‌رو بوده و مابقی عملیات اجرایی این قطعه در دست انجام است و در روزهای آتی عملیات روکش آسفالت نهایی به انجام می‌رسد.
وی در مورد قطعه سوم نیز بیان کرد: 20 کیلومتر از این قطعه (قطعه سوم از مسیر ایلام به مهران تقاطع صالح‌آباد تا تقاطع شهید آل‌اسحاق) به‌صورت چهار خطه هم‌اکنون زیر بار ترافیک رفته و 8 کیلومتر از باند رفت منطقه کنجانچم به انجام رسیده و روکش آسفالت نهایی آن در روزهای آتی به انجام می‌رسد.
کاظمی خاطرنشان کرد: از منطقه کنجانچم این محور به دو قسمت تقسیم می‌شود یک قسمت اصلاح محور مسیر رفت بوده که غیر از پل بزرگ کنجانچم در حال احداث است مابقی مسیر انجام‌ شده و باند برگشت این محور تا تقاطع شهید به طول 8 کیلومتر در حال احداث است.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a