ایسنا/ «محمد رستمی» در گفت‌وگویی اظهار داشت: تا کنون عملیات جستجوی مرد 29 ساله اهل روستای "بادمگان" از توابع بخش پاتاوه شهرستان دنا در رودخانه بشار بی نتیجه مانده است.
وی اظهارکرد: تیم غواصی 6 نفره آتش نشانی و نیروهای هلال احمر در این مدت با وجود تلاش گسترده هنوز به جایی نرسیده‌اند .
مدیرعامل آتش نشانی یاسوج با بیان اینکه محلی که این جوان غرق شده چندین متر عمق دارد، خاطرنشان کرد: وجود چوب ها و تنه‌های درخت، سیم‌های خاردار، تورهای ماهی‌گیری، وحشی بودن و شیب تند رودخانه کار جستجو را برای غواصان سخت کرده است.
رستمی بیان کرد: قرار است که امروز بصورت تخصصی تر عملیات جستجو را ادامه دهیم و امیدواریم که بتوانیم جسد را پیدا کنیم.
وی اضافه کرد: تیم غواصی شیراز به محل حادثه اعزام شدند اما تا ظهر ماندند و به شیراز برگشتند و قرار بود نیروی غواصی هلال احمر شهرکرد به کمک ما بیایند که کنسل شد.
روز چهارشنبه، ۱۵ خرداد ماه 98 حوالی ساعت ۱۲ ظهر دو نفر از اهالی روستای "بادمگان" بخش پاتاوه از توابع شهرستان دنا در حاشیه رودخانه بشار محدوده روستای "شترخون" غرق شدند که بلافاصله یک نفر توسط نیروهای محلی نجات داده شد اما یک مرد متاهل ۲۹ ساله به نام"حسن دادگر" غرق شد که متاسفانه از ساعت ۱۳ تاکنون تلاش ها برای پیدا کردن جسد بی نتیجه ماند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277