سفیر افلاک/مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان گفت: سیلاب 32 میلیارد تومان به زیرساخت‌های 17 شهرک صنعتی استان لرستان خسارت زد.
بختیار رازانی از احیا 24 واحد صنعتی راکد در لرستان خبر داد و اظهار داشت: سال گذشته 24 واحد از صنایع کوچک با اشتغال‌زایی حدود 360 نفر احیا شد و در سال 98 نیز برنامه استفاده از ظرفیت واحدهای راکد را در دستور کار داریم.
وی به وقوع سیلاب و خسارت به واحدهای صنعتی استان اشاره کرد و افزود: سیلاب 32 میلیارد تومان به زیرساخت‌های 17 شهرک صنعتی استان و حدود 12 میلیارد تومان به واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی خسارت وارد کرد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان عنوان کرد: در سیل فروردین‌ماه شهرک صنعتی پل‌دختر غرق آب شد و زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی شماره 2 خرم‌آباد و شماره یک بروجرد آسیب دید.
وی بابیان اینکه بلافاصله پس از وقوع سیلاب رسیدگی به زیرساخت‌ها را آغاز کرده‌ایم و منتظر تأمین هزینه نشدیم تصریح کرد: یک واحد صنعتی تولیدکننده ظروف تفلون در بروجرد نیز اعلام آمادگی کرد تا در صورت نیاز از ظرفیت این واحد برای سیل‌زدگان استفاده شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today
آخرین خبر لرستان در سروش :
http://sapp.ir/Lorestan.Online
آخرین خبر لرستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157614080C3b49475ad9