ایرنا/فرمانده پلیس راه کردستان گفت: در ۲ فقره تصادف رانندگی که روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد (تعطیلات هفته گذشته) در جاده های برون شهری این استان رخ داد ۲ نفر جان خود را از دست دادند.
سرهنگ عیسی گوهری روز شنبه اظهار داشت: تصادف اول برخورد یک موتور سوار با یک دستگاه کامیون کمپرسی بود که در یک جاده فرعی در شهرستان قروه روی داد و منجر به فوت راکب موتورسیکلت شد.
وی افزود: تصادف دوم نیز بین یک دستگاه وانت پیکان و یک دستگاه پراید در محور اصلی قروه اتفاق افتاد که در این حادثه نیز یک نفر از سرنشینان وانت پیکان جان خود را از دست داد.
فرمانده پلیس راه کردستان یادآور شد: در هفته گذشته و با توجه به تعطیلات چهار روزه و حجم زیاد ورود مسافر به استان، با همکاری رانندگان و رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی هیچ‌گونه تصادفی در محورهای استان که منجر به فوت شود، نداشتیم.
سرهنگ گوهری با بیان اینکه هر ۲ نفر فوتی تصادف هفته گذشته بومی استان بودند، دلیل وقوع این ۲ تصادف را عدم رعایت حق تقدم از سوی موتورسیکلت و وانت پیکان اعلام کرد و از رانندگان خواست هنگام رانندگی بخصوص در جاده‌های برون شهری شتاب نکرده و هشدارهای پلیس را جدی بگیرند.
طول شبکه راه‌های استان هفت هزار و ۸۳۴ کیلومتر است که این میزان شامل ۶ هزار کیلومتر راه روستایی، ٢٢٦ کیلومتر بزرگراه، ٣٠٨ کیلومتر راه اصلی و یک هزار و ٣٠٠ کیلومتر راه فرعی است.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34