فارس/کارشناس پیش‌ بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان به پایداری جوی استان طی هفته جاری اشاره کرد و گفت: دما هم به غیر از دو روز نخست هفته، در بقیه روزها بالا و روند افزایشی خواهد داشت.
حسین سلطانی وضعیت جوی استان را صاف تا قسمتی ابری اعلام و اظهار کرد: این وضعیت جوی از بعد از ظهر با افزایش ابر، رعد و برق و وزش باد در آستانه شدید همراه خواهد شد.
کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان افزود: وضعیت جوی فردای استان هم به مانند امروز صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد پیش‌بینی شده است.
وی از کاهش نسبی دما تا روز دوشنبه در استان زنجان خبر داد و گفت: این وضعیت دمایی از روز سه‌ شنبه دوباره روند افزایشی خواهد داشت و در مجموع تا پایان هفته دمای استان بالا و گرم خواهد بود.
سلطانی از ثبت دمای 15 درجه بالای صفر در زنجان و ابهر طی 24 ساعت گذشته به عنوان خنک‌ترین دما در سطح استان خبر داد و تصریح کرد: بالاترین دمای این بازه زمانی با 37 درجه بالای صفر از ماهنشان گزارش شده است.
کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان دمای فعلی شهر زنجان را 21 درجه بالای صفر اعلام و ابراز کرد: این دما در مقایسه با دمای بازه زمانی روز گذشته تغییری نکرده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd