ایسنا/ رئیس هیات فوتبال استان کرمانشاه هزینه ثبت نام در مدارس فوتبال شهر کرمانشاه را 260 هزار تومان و در شهرستان‌ها حداکثر 180 هزار تومان برای 24 جلسه مفید اعلام کرد. 
علی محبی زنگنه با اشاره به شروع تعطیلات تابستانی دانش آموزان، اظهارکرد: هرساله با تعطیلی مدارس، بسیاری از خانواده‌ها با توجه به محبوبیت رشته فوتبال اقدام به ثبت نام فرزندانشان در مدارس فوتبال می‌کنند که در این راستا ما نیز تمهیدات لازم همچون صدور مجوز و نظارت بر فعالیت مدارس فوتبال استان را درحال اجرا داریم. 
وی از وجود 20 مدرسه فوتبال در سطح شهر کرمانشاه خبرداد و افزود: براساس نشستی که اخیرا با مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان داشتیم، شهریه در نظر گرفته شده برای ثبت نام در مدارس فوتبال شهر کرمانشاه 260 هزار تومان تعیین شد که نسبت به تابستان سال گذشته 40 هزار تومان افزایش دارد. 
رئیس هیات فوتبال استان کرمانشاه تصریح کرد: همچنین در سطح شهرستان‌های استان نیز حدود 10 مدرسه فوتبال داریم که شهریه تعیین شده برای آنها حداکثر 180 هزار تومان است. 
وی بابیان اینکه مدارس فوتبال این میزان شهریه را برای برگزاری 24 جلسه مفید اخذ می‌کنند، تاکید کرد: باتوجه به اینکه در ابتدای شهریور امسال مسابقات فستیوال استعدادیابی فوتبال استان را در کرمانشاه برگزار خواهیم کرد و نفرات برگزیده را نیمه شهریور به مسابقات کشوری اعزام می‌کنیم، بنابراین تمامی مدارس فوتبال باید کلاس‌های خود را تا پایان شهریور به پایان برسانند. 
محبی زنگنه در ادامه اعلام کرد: به تمامی مدارس فوتبال استان اعلام کرده ایم که حق برگزاری هیچ کلاسی را از ساعت 14 ظهر تا 17 عصر ندارند، چرا که احتمال گرمازدگی و آسیب دیدگی فوتبال آموزان در این ساعات زیاد است. 
وی یادآورشد: همچنین طبق دستورالعملی که به مدارس فوتبال داده ایم، دانش آموزان در هنگام ثبت نام باید دارای بیمه ورزشی باشند که هزینه آن- حدود 16 هزار تومان- جدای از شهریه دریافتی است. 
رئیس هیات فوتبال استان در ادامه به بازسازی زمین چمن شماره یک و دو مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه اشاره کرد و گفت: از آنجایی که اکثر مدارس فوتبال هرساله با اجاره این دو زمین کلاس های خود را برگزار می کردند، در دست بازسازی بودن این دو زمین برای برخی از مدارس فوتبال استان مشکل ساز شده است. 
وی تاکید کرد: متاسفانه علیرغم اینکه تعداد استقبال کنندگان از کلاس های فوتبال در کرمانشاه بالاست، اما با کمبود زیرساخت مواجه هستیم و این مسئله باعث شده تا مدارس فوتبال خارج از ظرفیت هر کلاس پذیرش و تمرین داشته باشند که گاها اعتراض خانواده ها را نیز بدنبال دارد. 
محبی زنگنه در ادامه بابیان اینکه درصورت مشاهده فعالیت مدارس غیرمجاز فوتبال با آنها برخورد صورت می‌گیرد، از خانواده ها خواست هنگام ثبت نام فرزندانشان در این مدارس حتما از مجوزدار بودن آنها مطمئن شوند. 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :