ایسنا/ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: با توجه به تاکیدات استاندار محترم مبنی بر رشد و گسترش فعالیت‌های اقتصادی در حوزه صنعت، ضرورت دارد توسعه و گسترش زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی در اولویت قرار بگیرد.
علی درویش‌پور در جلسه ارائه گزارش عملکرد شرکت شهرک‌های صنعتی استان و طرح کسری زیر ساخت‌های شهرک‌های صنعتی گفت: با توجه به شعار سال رونق تولید و تاکید دولت محترم بر توسعه اقتصادی، باید نسبت به حوزه اشتغال اهتمام ویژه داشته باشیم.
وی با بیان اینکه یکی از اولویت‌های مهم نظام جمهوری اسلامی تامین رفاه و آسایش ملت شریف ایران است گفت: مهمترین مطالبه و دغدغه اصلی مردم وضعیت معیشتی مطلوب است که در این راستا باید اهتمام ورزید.
درویش پور گفت: با توجه به تاکیدات استاندار محترم مبنی بر رشد و گسترش فعالیت‌های اقتصادی در حوزه صنعت، ضرورت دارد توسعه و گسترش زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی در اولویت قرار بگیرد.
وی ادامه داد: یکی از حوزه‌های اقتصادی فعال در استان البرز بخش صنعت است و از جهت ورود فعالان اقتصادی و سرمایه گذاری از وضعیت بسیار مطلوبی برخوردار است.
معاون هماهنگی استانداری البرز تاکید کرد: استان البرز با توجه به توانایی‌ها و قابلیت‌هایی که دارد باید بعد از تهران توسعه یافته‌ترین استان باشد بنابراین ضرورت دارد ما مسئولین در راستای رشد و آبادانی استان از هیچ تلاشی دریغ نورزیم.
درویش پور در ادامه گفت: رشد و آبادانی استان تنها با ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در حوزه صنعت میسر است به همین جهت باید نسبت به توسعه شهرک‌های صنعتی اهتمام جدی داشته باشیم.
وی افزود: با حمایت و پشتیبانی از شرکت شهرک‌های صنعتی می‌توان در جهت حل معضل بیکاری استان گامی بلند برداشت چرا که جایگاه این شرکت در امر توسعه اقتصادی استان بسیار حائز اهمیت است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af