باشگاه خبرنگاران/باشگاه ذوب آهن اعلام کرد: اسامی سه بازیکن این تیم که برای خدمت سربازی راهی تراکتورسازی شده بودند، برای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا نهایی شده است.
باشگاه ذوب آهن اعلام کرد: «رقابت‌های لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا و به ویژه مصاف با تیم‌های باشگاهی عربستان سعودی (به عنوان رقبای سرسخت کشورمان) حضور قدرتمند تیم ذوب آهن را طلب می‌کند و بدیهی است که تیم فوتبال این باشگاه با تمام توان خود و با بهره گیری از همه امکانات و توانایی‌های موجود به میدان این رقابت‌ها گام خواهد نهاد.
با عنایت به اینکه تیم ذوب آهن به عنوان تیم نخست گروه A به مرحله حذفی رقابت‌های لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا راه پیدا کرده است و در مرحله بعد به مصاف الاتحاد عربستان خواهد رفت لذا اسامی آقایان مهدی مهدی پور، دانیال اسماعیلی فر و احسان پهلوان در لیست بازیکنان حاضر در رقابت‌های مذکور نهایی گردیده است. با توجه به حساسیت این رقابت‌ها و اینکه تیم ذوب آهن در این مرحله نیز رقابت بسیار مهمی با نماینده عربستان سعودی خواهد داشت این بازیکنان قطعاً جزو لیست نهایی تیم فوتبال ذوب آهن خواهند بود.»
سه بازیکن مذکور برای طی کردن دوران خدمت سربازی راهی تیم تراکتورسازی شده بودند و این روز‌ها زمزمه حضور آن‌ها در دوره آموزشی مطرح شده است.
تیم فوتبال ذوب آهن ایران با حفظ رکورد شکست ناپذیری اش در لیگ قهرمانان آسیا به عنوان تیم اول گروه A به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18