ایرنا/ حسن آذری نصرآباد در آیینی با حضور عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران به عنوان سرپرست مخابرات منطقه خراسان جنوبی معرفی شد.
در این آیین با ابلاغ حکمی از سوی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران حسن آذری نصرآباد به عنوان سرپرست مخابرات منطقه خراسان جنوبی معرفی و از خدمات محمدحسین عیدی زاده تقدیر شد.
در حکم ابلاغ آذری نصرآباد بر ضرورت حمایت جدی از صنایع داخلی و تحقق رونق تولید به منظور بهره گیری حداکثری از تمامی امکانات و مقدورات مخابرات منطقه و ارتباط موثر با مدیران و کارشناسان زیرمجموعه با هدف ارتقای کارایی و اثربخشی کارکنان تاکید شده است.
همچنین در این حکم، نظارت دقیق و هوشمندانه بر نحوه ارائه خدمات شرکت در سطح منطقه به منظور جلب و افزایش مستمر سطح رضایتمندی مشتریان همگام با سیاست‌های کلان شرکت مخابرات ایران مورد تاکید قرار گرفته است.
لزوم رعایت شفافیت، صحت و امانت در فرایند مدیریت امور اجرایی مخابرات منطقه، تسریع در اتخاذ تصمیمات بهینه و ایفای شایسته و مقتدرانه تصمیم‌ها و تعامل موجه با مسئولان و مقامات ارشد استان به منظور برنامه‌ریزی مناسب برای تحقق درخواست‌ها و نیاز بخش‌های مختلف و همچنین نظارت بر اجرای دقیق برنامه‌ها و مصوبات ابلاغی از سوی معاونان و مدیران ستادی شرکت مخابرات ایران به ویژه در حوزه‌های راهبرد و توسعه کسب و کار، فنی، مالی، تجاری و منابع انسانی و بهره‌گیری حداکثری از توان سرمایه انسانی شرکت و غیره ازجمله موارد مهم مورد تاکید مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در حکم انتصاب سرپرست جدید مخابرات منطقه خراسان جنوبی است.
این آیین با حضور ابراهیم یافتیان عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران برگزار شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today
آخرین خبر خراسان جنوبی در سروش :
http://eitaa.com/joinchat/159514624C135faa8fb7