تسنیم/ عبدالرضا دادبود ظهر امروز در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت پروژه شهر بازی مدرن اظهارداشت: پروژه بزرگ پارک تفریحات سرگرمی و شهربازی گرگان از سال گذشته عملیات طراحی آن و دریافت مجوزهایش آغاز و مجوزهای لازم اخذ شده و سرمایه‌گذار پروژه نیز انتخاب شده است.
وی افزود: سرمایه‌گذار برای تخصیص و خرید دستگاه‌های مورد نیاز در حال مذاکره است و شهرداری هم در این مدت اقدامات موازی را برای تسریع در کار انجام داده است و خوشبختانه روند پیشرفت روند اداری پروژه انجام شد.
شهردار گرگان گفت: اقداماتی برای ایجاد راه دسترسی مناسب از طرف شهرداری در حال انجام است که با تصویب شورای اسلامی شهر گرگان ، اقدامات بعدی پروژه انجام می‌شود.
وی بیان داشت: در یک ماه آینده بخشی از عملیات خاک‌برداری منطقه را آغاز خواهیم کرد تا بتوانیم عملیات اجرایی شهربازی را آغاز کنیم.
دادبود گفت: در حال حاضر بر اساس آنچه تاکنون اتفاق افتاده در هیچ برهه‌ای از زمان پروژه شهربازی به این میزان، پیشرفت نداشت و براساس توافق با سرمایه‌گذار فاز نخست پروژه یک سال پس از آغاز عملیات اجرایی آن به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی خاطرنشان کرد: اگر تا دو ماه آینده عملیات اجرایی این پروژه آغاز شود به طور قطع تا تابستان سال آینده فاز نخست پروژه به بهره‌برداری خواهد رسید.
شهردار گرگان بیان داشت: پروژه شهربازی در مساحت 15 هکتار از زمین‌های شهرداری گرگان در منطقه هزارپیچ احداث می‌شود.
وی ادامه داد: مهمترین مشکلات پیش‌رو مسائل اقتصادی و بین‌المللی است که سرمایه‌گذار را برای خرید دستگاه‌های خارجی با مشکل روبرو می‌کند و دلیل آن هم محدود بودن دستگاه‌های تولید داخل در این بخش است اما امیدواریم با تمام مشکلات موجود با همکاری بسیار خوب دستگاه‌های اجرایی بتوانیم این پروژه را هرچه زودتر به بهره‌برداری برسانیم.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar