فارس/ سرهنگ علی کریمی در گفت‌وگویی به بحث تیراندازی‌های رخ‌داده در شهرستان شاهرود اشاره و اظهار کرد: در تیراندازی‌های اخیر کسی جان خود را از دست نداده است و همه عوامل تیراندازی هم دستگیر شده‌اند.
وی با اشاره به تدوین طرحی در این راستا بیان کرد: این تیراندازی‌ها ریشه امنیتی ندارد و خانوادگی و انتقام‌جویانه بوده و درصد بیشتری از آنها توسط افراد غیربومی صورت می‌گیرد.
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود با اشاره به آغاز به‌کار سامانه بهره‌برداری و ثبت تخلفات دوربین‌های نظارت شهری شاهرود، با اشاره به مدیریت این سامانه در چند بخش اظهار کرد: سامانه ثبت تخلفات در بحث سرعت غیرمجاز، تجاوز به چپ و چراغ قرمز و تعدادی دوربین در قالب نظارتی فعال خواهد بود.
وی به جمع‌آوری قلیان‌ها در شاهرود اشاره کرد و افزود: نیروی انتظامی به طرح‌های چکشی اعتقاد ندارد؛ اما باید تلاش کنیم تا این موارد ساماندهی شود و برنامه‌هایی داریم که در قالب طرح‌های هدف‌دار نیروی انتظامی صورت خواهد گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود به تخصیص اعتباری به کلانتری شهر رویان اشاره و خاطرنشان کرد: مبلغ 300 میلیون تومان اعتبار برای کلانتری شهر رویان در نظر گرفته شد.
اسفندماه 97 فردی مسلح با یک قبضه سلاح جنگی کلاشینکف از درون یک دستگاه خودرو، با رگبار بستن به روی فردی جوان در یک فروشگاه لوازم یدکی در خیابان کمربندی شاهرود، وی را به‌شدت مجروح کرد و از محل متواری شد؛ امسال نیز یک فقره تیراندازی در شاهرود رخ داده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c