صدا و سیما/در نشست شورای راهبری توسعه مدیریت استان کرمان، استاندار بر هوشمند سازی مدیریت شهری کرمان تاکید و به عنوان اولین گام پیشنهاد کرد مدیریت ترافیک در حد فاصل آزادی تا میدان شهدا (مشتاق) هوشمند سازی شود.
در نشست این شورا که عصر امروز در استانداری کرمان برگزار شد استاندار کرمان بر ضرورت تسریع در هوشمند سازی مدیریت ترافیک در مسیر میدان آزادی تا میدان شهدا (مشتاق)اجرای طرحهای مربوط به مدیریت هوشمند شهری در کرمان تاکید کرد و گفت: باید طرحهای پایش تصویری ، احداث دیتا سنتر و شبکه فیبر نوری شهر کرمان که کلیات آنها به تصویب رسیده به سرعت آغاز شود و در اجرای این طرحها استانداری کرمان در کنار شهرداری کرمان حضور خواهد داشت .
فدایی با اشاره به اینکه در شهر هوشمند، شهرداری متولی ارائه خدمات الکترونیکی به شهروندان است گفت: هوشمند سازی مدیریت ترافیک در مسیر ازادی تا میدان شهدا و ارتقا کیفیت خدمت رسانی در خطوط اتوبوس رانی این مسیر باید آغاز شود.
فدایی گفت: هوشمند سازی یکی از چهار راههای پر تردد این مسیر مانند چهارراه سمیه یا طهماسب آباد ، هم تا دوماه اینده اجرا شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00