باشگاه خبرنگاران/رضایی در نشست خبری که به مناسبت هفته محیط زیست در سنندج برگزارشد، نقش رسانه‌ها وتشکل‌های مردم نهاد را در خصوص فرهنگ سازی و آشنایی قشر‌های مختلف مردم با معضلات دفن غیر کارشناسی زباله‌ها ومشکلات این حوزه بسیار مهم ارزیابی کرد.
وی به بررسی مشکلات ومسائل یگان حفاظت استان اشاره کرد و افزود: اقدامات ویژه‌ای در زمینه بیمه ومزایای محیط بانان صورت گرفته است.
وی در ادامه از اتخاذ تصمیماتی در راستای کاهش تهدیداتی همانن ورود آب فاضلاب به دریاچه زریبار مریوان خبردادو تشریح کرد:شبکه دفع فاضلاب سه روستای اطراف تالاب زریبار هنوز ساماندهی نشده که این مهم در آینده‌ای نزدیک تحقق خواهد یافت.
مدیر کل سازمان محیط زیست استان کردستان در ادامه از واژگونی ۲۹ مورد تانکر سوخت در جاده‌های استان طی سال گذشته خبرداد و افزود: برای عبور تانکر‌های حامل موادسوختی وشیمیایی باید تمهیدات ویژه‌ای در نظرگرفته شود.
رضایی در پایان با تاکید برحفاظت از گونه‌های جانوری و گیاهی استان گفت:مکاتباتی دراین راستا بین محیط زیست استان و نیرو‌های مسلح صورت گرفته که امیدواریم در بهبود وضعیت این گونه‌ها تصمیم گیری‌های لازم را اجرایی کنیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34