ایلنا/رئیس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس از انهدام باند سرقت‌های سریالی مهد کودک های تهران خبر داد و گفت: متهمان علاوه بر سرقت از مهد کودک‌ها به ۲۵ فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه کاره نیز اعتراف کردند.
سرهنگ "ضرغام آذین" در تشریح این خبر، بیان داشت: با وقوع چند فقره سرقت از مهد کودک های شهرک غرب و سعادت آباد، پرونده ای در این خصوص تشکیل و تیمی از ماموران کلانتری مسئولیت شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان را بر عهده گرفت.
وی با اشاره به اینکه مال باختگان پس از مراجعه به کلانتری اظهار داشتند درب مهدکودک شکسته شده و تعدادی لوازم صوتی و تصویری از آنجا به سرقت رفته است، عنوان کرد: در پایش های اطلاعاتی مشخص شد که ۲ سارق حرفه ای با استفاده از یک دستگاه خودروی تیبا به مهد کودک ها مراجعه و پس از تخریب درب ورودی و سرقت لوازم صوتی و تصویری، از محل متواری شده اند.
رئیس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس بیان داشت: با شناسایی سارقان، در گام بعدی مخفیگاه متهمان در محدوده جنت آباد شناسایی شد و ماموران کلانتری موفق شدند با هماهنگی مقام قضائی ۲ متهم را در مخفیگاهشان دستگیر و تعدادی اموال سرقتی کشف کنند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان پس از انتقال به کلانتری ضمن اعتراف به سرقت از مهد کودک به ۲۵ فقره سرقت از ساختمان های در حال ساخت نیز اعتراف کردند، ادامه داد: تاکنون تعدادی از مال باختگان مورد شناسایی قرار گرفته اند.
سرهنگ آذین افزود: با تکمیل پرونده متهمان در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651