آخرین خبر/ کودک 7 ساله ای که به همراه خانواده اش برای تفریح به حاشیه رودخانه کرج رفته بود، پس از سقوط به داخل رودخانه غرق شد.
سرهنگ حسنعلی فیروزخواه فرمانده انتظامی شهرستان کرج با اعلام این خبر بیان کرد: در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر غرق شدن دختر بچه ای 7 ساله در رودخانه "کرج "، بلافاصله ماموران کلانتری 35 نساء برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.
سرهنگ فیروزخواه گفت: با حضور ماموران در محل مشخص شد کودک 7 ساله ای که به همراه خانواده اش برای تفریح به حاشیه رودخانه کرج رفته بود ، در محدوده روستای درده در جاده کرج –چالوس به علت بی احتیاطی و عدم رعایت فاصله ایمن با حریم رودخانه غرق شده است.
این مقام انتظامی با اشاره به این که هر سال با شروع فصل گرما افراد زیادی برای تفریح به حاشیه رودخانه کرج سفر می کنند و به دلیل توجه نکردن به تابلوهای هشدار دهنده ، کنار رودخانه اتراق کرده و یا وارد رودخانه می شوند که منجر به وقوع حوادث تلخ برای آن ها می شود .
فرمانده انتظامی شهرستان کرج با بیان این که این مورد ، دومین حادثه غرق شدگی است که در خرداد ماه امسال رخ داده است به شهروندان توصیه کرد : در صورت رفتن به کنار رودخانه ، دریاچه های فصلی و سد ها مراقب خود و اعضای خانواده شان باشند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af