ایرنا/ سردار مهدی انصاری روز یکشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون با اجرای تورهای ایست و بازرسی و گشت زنی در محورهای ارتباطی استان ۸۳ دستگاه خودرو حامل مواد مخدر توقیف شده است.
وی افزود: در مدت مذکور با تلاش نیر وهای پلیس ۱۱ باند مواد مخدر نیز در کهگیلویه و بویراحمد شناسایی و منهدم شده است.
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: همچنین در این راستا ۳۵۵ نفر قاچاقچی و فروشنده مواد افیونی دستگیر و به مراجع قضائی تحویل داده شدند.
وی از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه حمل و توزیع مواد مخدر با شماره تلفن ۱۱۰ تماس بگیرند.
هفته گذشته ۴۰۰ کیلوگرم تریاک در عملیات تعقیب و گریز پلیس از یک دستگاه پژو پارس در شهر یاسوج کشف و ضبط شد.
در سال ۱۳۹۶ چهار تن و ۶۹۶ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کهگیلویه و بویراحمد کشف و ضبط شد.
چهار هزار و ۷۱ کیلو گرم این مواد مخدر از نوع تریاک و مابقی حشیش، ماری جوانا، هروئین و دیگر انواع مواد مخدر بوده و در این راستا یکهزار و ۸۴۶ نفر دستگیر، ۳۳۷ دستگاه خودرو توقیف و ۶۸ باند منهدم شدند.
سال ۹۷ پنج تن و ۲۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در شهرها، جاده‌های ارتباطی استان و عملیات‌های مشترک با سایر استان‌ها کشف و ضبط شده است.
یک هزار و ۷۰۰ نفر توزیع کننده، تهیه کننده، مصرف کننده و قاچاقچی مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد در سال گذشته دستگیر شدند و همچنین با هماهنگی دستگاه قضائی در این راستا ۳۱۰ دستگاه انواع خودرو توقیف شدند.
کهگیلویه و بویراحمد در سال‌های اخیر به یکی از محورهای حمل و توزیع مواد مخدر از جنوب و شرق به مناطق مرکزی و غرب کشور تبدیل شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277