ایرنا/ رئیس انجمن سینمای جوان کرمانشاه گفت: این انجمن فاقد سالنی مجهز، بزرگ و استاندارد برای اکران فیلم است.
کامران رضایی اظهار داشت: برخی ادارات که حتی ممکن است با این مقوله غیرمرتبط باشند دارای سالن اکران نمایش فیلم هستند و با این بهانه که این سالن‌ها را به بخش خصوصی واگذار کرده‌اند در صورت درخواست، از ما طلب پول می‌کنند.
رضایی با بیان اینکه ساختمان انجمن متشکل از کلاس‌های درس و امور مربوط به تدوین است، افزود: از همین رو مجبور شدیم در کلاس‌های آموزشی انجمن که ظرفیت اندک دارد و استاندارد نیست به برگزاری کارگاه‌های نمایش فیلم اقدام کنیم چراکه خصوصی سازی سالن‌های نمایش ادارات سطح شهر برای ما معضلی شده است.
وی با بیان اینکه برنامه‌های مناسبی برای اوقات فراغت جوانان در نظر گرفته شده، افزود: علاوه بر دوره‌های آموزشی، کارگاه‌های عمومی نیز برگزار می‌شود که می‌توان به برگزاری کارگاه نمایش فیلم برای فیلم‌های منتخب کوتاه ایران اشاره کرد.
رئیس انجمن سینمای جوان کرمانشاه افزود: این کارگاه شنبه هر هفته رأس ساعت ۱۷ به همراه نقد و بررسی در انجمن سینمایی جوان برگزار می‌شود که ورود آن برای عموم آزاد است.
رضایی به کارگاه‌های نقد فیلمنامه نیز اشاره کرد و افزود: این کارگاه نیز در روزهای چهارشنبه ساعت ۱۷ برگزار می‌شود و ورود برای عموم آزاد است.
وی ادامه داد: کلاس‌های آموزشی نیز در زمینه رشته مشاغل سینمایی اعم از عکاسی، تصویربرداری، فیلمنامه نویسی، تدوین، صدابرداری برگزار می‌شود که به صورت دوره‌های سه ماهه است که در پایان گواهی نامه مهارت از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعطا می‌شود.
رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه افزود: هم اکنون بین ۱۵ تا ۲۰ نفر در هر یک از رشته‌های ترم بهاره مشغول به هنرآموزی هستند و علاوه برآن ۲۰ تا ۳۰ نفر در کارگاه های نمایش فیلم و فیلم نامه خوانی شرکت می‌کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :