باشگاه خبرنگاران/سرپرست اداره مخابرات ریگان از رفع مشکل آنتن دهی تلفن همراه با نصب دکل جدید در روستا‌های این شهرستان خبر داد.
علی زارع از برطرف شدن مشکل آنتن دهی تلفن همراه در آینده نزدیک خبر داد و گفت: برای ایجاد آنتن دهی مناسب تلفن همراه در روستای میرآباد و روستا‌های تا شعاع ۲۰ کیلومتر و قسمتی از شهر ریگان منتظر نصب دکل BTS هستیم و مکان مورد نظر برای دکل نقطه یابی شده که در صورت در اختیار گذاشتن مکان مورد نظر، مخابرات اقدام به نصب تجهیزات می‌کند.
سرپرست مخابرات شهرستان ریگان اظهارکرد: با برگردان شدن سایت‌های will به همراه اول، مشکل آنتن دهی در تمام روستا‌های شهرستان از جمله (ده رضا، مهدی آباد ریگان، میر آباد امامقلی، علی آباد پشت ریگ) برطرف خواهد شد و پیمانکارمربوطه ملزومات را از مخابرات تحویل گرفته که از ۱۸ خرداد ماه امسال می‌بایست شروع بکار می‌کرده است.
زارع همچنین از طراحی شبکه کابل توسط کارکنان این اداره و همچنین اجرای پروژه کابل کشی شهرک امام علی، دادگاه جدید و محدوده هلال احمر شهر ریگان برای راه اندازی تلفن ثابت خبر داد که با اجرای این پروژه‌ها و راه اندازی کافوی نوری در روستای میر آباد و بمبویان گام‌های مثبتی جهت راه اندازی تلفن ثابت و ADSL برداشته خواهد شد.
سرپرست مخابرات ریگان تاکید کرد: مشترکین تلفن ثابت برای اعلام خرابی خط تلفن خود به جای حضور در مخابرات می‌توانند به شماره ۲۰۱۱۷ از طریق تلفن ثابت تماس بگیرند تا در کوتاهترین زمان نسبت به رفع مشکل آن‌ها اقدام شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00