شبستان/سردار نورعلی یاری بابیان اینکه یکی از اولویت‌های راهبردی پلیس در سال جاری مبارزه جدی با بحث سرقت است، گفت: در روزهای اخیر شاهد سرقت از مغازه‌داران قطعات یدکی خودرو و تلفن همراه بودیم که بعد از گزارش این سرقت، پلیس آگاهی به‌سرعت وارد عمل شد.
وی ابراز کرد: بلافاصله پلیس آگاهی وارد عمل شده و 4 نفر سارق در رابطه با این موضوع دستگیر و اقلام سرقتی نیز کشف گردید که ارزش اقلام مکشوفه نزدیک به 10 میلیارد ریال بود و همچنین سارقین برای طی مراحل قانونی، تحویل مراجع قضایی شدند.
سردار یاری با بیان اینکه مغازه‌داران و صنوف مختلف به مسائل ایمنی مربوط به جلوگیری از سرقت که مدام مورد تأکید پلیس است توجه ویژه داشته باشند، افزود: از مردم عزیز و به‌ویژه کسبه و بازاریان تقاضا می‌شود که حتماً هشدارهای پلیس را جدی گرفته و مسائل ایمنی را رعایت کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان ایلام نیز از دستگیری سارق خودرو و کشف یک دستگاه خودرو پراید خبر داد و گفت: پس از کسب اطلاع از سرقت یک دستگاه خودرو پراید، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.
سرهنگ جمال موسوی یادآور شد: یگان‌های انتظامی شهرستان با رصد پلیسی و کنترل ورودی و خروجی‌های شهرستان توانستند خودرو سرقتی را شناسایی کنند، سارق که قصد فرار از دست پلیس را داشت با هوشیاری مأموران کلانتری ۱۵ متوقف شد.
وی با بیان اینکه سارق دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی‌شده است، از شهروندان درخواست کرد که هشدارها و توصیه‌های پلیسی را جدی بگیرند و وسایل نقلیه خود را به وسایل ایمنی مجهز کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a