ایرنا/ رضا محمدی روز یکشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: این کشتارگاه طیور به دلیل توزیع گوشت مرغ با نرخ بالاتر از قیمت مصوب محکوم شده است.
وی به تشکیل پرونده برای این کشتارگاه طیور در شعبه تعزیرات حکومتی سمنان اشاره و بیان کرد: مدیرعامل این کشتارگاه طیور پس از تشکیل شدن پرونده به یکی از شعبه ها احضار شد و دفاعیات در خصوص این مساله را بیان کرد.
محمدی، به جاری شدن تشریفات قانونی در خصوص این پرونده اشاره کرد و ادامه داد: شعبه تعزیرات حکومتی، پس از احراز تخلف گرانفروشی از سوی این کشتارگاه، به علت عرضه و توزیع ۱۴۳ تن و ۱۹۲ کیلو گرم گوشت مرغ بالاتر از قیمت مصوب، به جزای نقدی و مهمور نمودن پروانه به مهر تخلف اول محکوم شد.
وی خاطرنشان کرد: تمام کشتارگاه‌ها باید نرخ‌هایی را که توسط دستگاه‌های متولی به آنها اعلام شده در بازار عرضه کنند، در غیر این صورت برابر قانون با آنها برخورد می‌شود.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان با اشاره به شرایط اقتصادی موجود در بازار کشور، بیان کرد: رعایت قوانین جاری از سوی تمامی اصناف از جمله کشتارگاه‌ها به منظور جلوگیری از هرگونه بی ثباتی در بازار کشور الزامی است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c