باشگاه خبرنگاران/مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمان گفت: زیر ساخت فیبر نوری شهر ‏کرمان طی امسال توسعه خواهد یافت.
حیدر هادی زاده با بیان اینکه اجرای پروژه فیبر نوری از سال‌های گذشته در شهرداری دنبال شده است گفت: با پیگیری‌های مکرر و انتخاب پیمانکار مناسب، پروژه فیبر نوری در سال گذشته کلید خورد‏ و فاز اول اجرای آن در آذر ماه سال ۹۷ آغاز شد.
مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمان گفت: فاز اول به طول شش کیلومتر شامل چهار کیلومتر مسیر اصلی و دو کیلومتر انشعابات فرعی اجرایی شده است که در حال حاضر در این مسیر ۱۱ مرکز به بستر فیبرنوری متصل شده اند و از این زیرساخت ارتباطی استفاده می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه در حال پیگیری هستیم تا در سال جاری تمام شهر کرمان تحت پوشش فیبرنوری قرار گیرد؛ تصریح کرد: قرار است در مورد طرح‌های سرمایه گذاری و پیمانکاری پیشنهادی، در شورای سازمان بحث و تصمیم گیری شده و در نهایت بر اساس طرح مصوب، پروژه فیبرنوری اجرا شود.
هادی زاده اظهار کرد: اجرای پروژه فیبر نوری به ترتیب و براساس اولویت‌های موجود اجرا می‌شود و علاوه بر پوشش دادن‏ مراکز و مناطق شهرداری، پروژه پایش تصویری نیز مدنظر است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00