برنا/سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از آتش سوزی در انبار نگهداری ابزار و یراق در شرق تهران خبر داد.
جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران با اشاره به خبر آتش سوزی در خیابان هنگام گفت: ساعت ۹ و ۱۷ دقیقه صبح امروز یک فقره آتش‌سوزی در انباری در خیابان هنگام به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی گزارش شد.
وی گفت: به محض اطلاع از طریق تماسهای شهروندان ماموران سازمان آتش نشانی در قالب ۴ ایستگاه به همراه خودروهای پشتیبانی به محل وقوع حادثه اعزام شدند.
ملکی ادامه داد: محل آتش‌سوزی یک مغازه بزرگ ابزار و یراق آلات بود که در طبقه بالای آن انباری به وسعت حدود ۵۰۰ مترمربع به صورت مسقف وجود داشت که اقلام و اجناس مرتبط با صنف ابزار و یراق در آن نگهداری می‌شد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران خطارنشان کرد: در طبقه بالا آتش‌سوزی رخ داده بود و دود بسیار غلیظی از پنجره ها به بیرون متصاعد میشد و حاکی از آن بود که تمام بخش انبار بالایی شعله ور شده است.
وی ادامه داد: از آنجا که در کنار این انبار و در مجاورت آن انبار های دیگری وجود داشت و یک ساختمان مسکونی هم در پشت این محل وجود داشت اولین اقدام آتش نشانان این بود که از سرایت آتش به سایر ساختمان ها جلوگیری کنند.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: پس از آنکه امکان سرایت آتش به ساختمان‌های مجاور از بین رفت تلاش آب برای خاموش کردن آتش ادامه یافت که در حال حاضر با عملیات به موقع آتش‌نشانان از گسترش آتش جلوگیری شده و در حال لکه‌گیری و ایمن‌سازی منطقه هستند.ملکی گفت: خوشبختانه این حادثه هیچگونه مجروحی نداشت.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651