حوزه/مرتضی نجفی قدسی امشب در مراسمی که در دارالقرآن علامه طباطبایی که با حضور خانواده های معظم شهدای مدافع حرم برگزار شد، گفت: توجه به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان برای آینده کشور و نظام از اهمیت خاصی برخوردار است.
وی افزود: ایشان فرمودند که اگر مدیران و رؤسای کشور از میان جوانان حزب اللهی انتخاب شدند، دغدغه شما که دغدغه من هم هست محقق خواهد شد؛ پس همه ما باید به این سمت حرکت کنیم.
مدیر دارالقرآن علامه طباطبایی تصریح کرد: اگر امروز گرفتار این مشکلات اقتصادی و فرهنگی و... هستیم به این دلیل است که بسیاری از مسئولان ما حزب اللهی نیستند؛ بسیاری از آنها امروز تکنوکرات هستند.
وی با ذکر این مطلب که چاره حل مشکلات کشور روی کار آمدن جوانانی مثل شهید حججی است بیان کرد: باید چهره های پاکی مثل حججی ها در راس امور اجرایی و فرهنگی ما باشند؛ وقتی افرادی روی کار آمدند که سنخیتی با نظام ما ندارند همین وضع اقتصادی و آموزش و پرورش و... بوجود می آید.
نجفی قدسی در پایان با اشاره به بیانی از مقام معظم رهبری در خصوص اینکه مشکلی در حوزه ساختاری و قانونی وجود ندارد گفت: قطعا این گونه افرادی که این گونه جرائم بزرگ را مرتکب می شوند و لیبرالیسم را در آموزش و پرورش ما باب کردند، باعث بروز این مشکلات شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99