ایرنا/کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: پیش بینی ها نشان می دهد امروز / یکشنبه/ عصر وضعیت جوی استان با افزایش ابر، وزش باد، رگبار باران، همچنین رعد و برق مناطق مختلف همراه خواهد بود.
‌حسین سلطانی افزود: از فردا دوشنبه تا سه شنبه بارشی در استان نخواهیم داشت، اما روز سه شنبه و چهارشنبه بارندگی های پراکنده و رگباری را در مناطق استان شاهد خواهیم بود.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان، گفت: امروز دمای شهر زنجان ۲۵ درجه ثبت شده است که نسبت به دمای روز گذشته سه درجه کاهش داشت و انتطار می رود در ۴۸ ساعت آینده دمای استان نیز ۲ تا چهار درجه کاهش پیدا کند.
سلطانی تاکید کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته شهر زنجان با دمای هوای ۱۲ درجه، خنک ترین و ماهنشان با دمای هوای ۳۵ درجه ای گرمترین شهر استان ثبت شدند.
هم اکنون اداره کل هواشناسی استان زنجان ۶۰ ایستگاه هواشناسی در سطح این استان دارد که از این تعداد ۳۰ ایستگاه به صورت خودکار اطلاعات مورد نیاز را جمع آوری می کند.
میزان بارش ها در استان قابل توجه و چشمگیر بوده و افزایش زیادی نسبت به مدت مشابه خود در دراز مدت و سال گذشته داشته است.
در این مدت میزان بارندگی‌ها نسبت به مدت مشابه سال قبل با میزان ۴۰۸ میلی متر، ۲۸ درصد افزایش دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd