ایسنا/ مدیرتحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی از رقابت 18 هزار و 704 داوطلب آزمون کارشناسی ارشد 98 در استان کرمانشاه خبر داد.
غلامرضا سالمیان بابیان اینکه آزمون کارشناسی ارشد سال 98 همزمان با سراسر کشور در دو نوبت صبح و عصر روز پنج شنبه 23 خرداد و نوبت صبح روز جمعه 24 خرداد در کرمانشاه برگزار خواهد شد، اظهارکرد: در آزمون امسال جمعا 18 هزار و 704 داوطلب شامل 9435 داوطلب مرد و 8969 داوطلب زن، در سه حوزه امتحانی دانشگاه رازی، دانشگاه آزد اسلامی و دانشگاه پیام نور اسلام آبادغرب برگزار می شود. 
وی ادامه داد: از مجموع داوطلبین استان، آزمون 10 هزار و 565 داوطلب – 5760 زن و 4805 مرد – در حوزه های امتحانی دانشگاه رازی برگزار می‌شود. 
مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی کرمانشاه تصریح کرد: دانشکده‌های نفت و پتروشیمی، فنی مهندسی، برق و کامپیوتر، ادبیات و علوم انسانی، تربیت بدنی، علوم اجتماعی و دامپزشکی و همچنین مجتمع کلاسی، دبیرستان پسرانه و دبیرستان دخترانه وابسته به دانشگاه واقع در باغ ابریشم، پردیس دانشگاه رازی و پردیس کشاورزی واقع در بزرگراه امام خمینی(ره) حوزه های امتحانی در نظر گرفته شده در دانشگاه رازی برای آزمون کارشناسی ارشد 98 هستند. 
وی در ادامه اعلام کرد: همچنین پنج هزار و 525 داوطلب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه و دو هزار و 614 داوطلب هم در دانشگاه پیام نور اسلام آباد غرب آزمون خواهند داد. 
سالمیان همچنین از آغاز فرآیند صدور کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 98 از فردا(دوشنبه،20 خرداد) خبر داد و گفت: داوطلبان می توانند برای مشاهد و پرینت کارت ورود به جلسه خود به سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org مراجعه کنند. 
وی در ادامه یادآورشد: باجه‌ رفع نقص کارت ورود به جلسه‌ آزمون کارشناسی ارشد سال 98 نیز در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ( 21 و 22 خرداد) از ساعت 8:30 صبح تا 12 ظهر و 14 ظهر تا 17 عصر و در روزهای پنجشنبه و جمعه (23 و 24 خرداد) از ساعت 7 تا 8 صبح، به نشانی کرمانشاه، باغ ابریشم، پردیس دانشگاه رازی، سازمان مرکزی، طبقه‌ی اوّل، اتاق 236 دایر خواهد بود. 

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :