ایسنا/ مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه با هشدار به متخلفان کشتار دام در معابر شهر کرمانشاه، از آغاز برخورد با متخلفان از محله دولت آباد در شهر کرمانشاه خبر داد.
دکتر امید حاج محمدی در جلسه ای که به منظور برخورد با کشتار غیرمجاز دام در سطح شهر کرمانشاه در فرمانداری برگزار شد، با بیان اینکه برخورد با متخلفان را در وهله اول با اخطار دادن آغاز می کنیم، گفت: بعد از اینکه هشدارهای لازم به متخلفان داده شد، وارد فاز عملیاتی خواهیم شد.
حاج محمدی با تاکید بر برخورد جدی با متخلفان کشتار دام در معابر در روزهای آتی تصریح کرد: برای برخورد با متخلفان با تمام توان پای کار بوده و به هیچ عنوان کوتاه نمی آییم.
مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه با بیان اینکه در برخورد با کشتار غیرمجاز دام در شهر کرمانشاه سنگ‌بزرگ برنمی داریم، گفت: برخورد با متخلفان را از محله دولت آباد در شهر کرمانشاه شروع کرده و بعد از آن که شهر کرمانشاه به طور کامل از وجود چنین متخلفانی پاکسازی شد، به سراغ جمع آوری مرغ زنده خواهیم رفت.
حاج محمدی با اشاره به نصب تعداد زیادی بنر در محله دولت آباد کرمانشاه با محتوای برخورد با کشتار غیرمجاز دام تصریح کرد: ابتدا اخطارهای لازم را به متخلفان داده و با آنها برای برخورد اتمام‌حجت خواهیم کرد و در نهایت وارد فاز عملیاتی در برخورد با متخلفان خواهیم شد.
وی با اشاره به تجربه شهر کرمانشاه در سال ۹۳ برای برخورد با کشتار غیرمجاز دام تصریح کرد: با وجود اقدامات خوبی که در آن سال برای مقابله با کشتار غیرمجاز دام در سطح شهر کرمانشاه انجام گرفت و حدود شش ماه که پاکسازی خوبی در سطح استان انجام شد، اما بعد از آن به دلایل مختلف این طرح الکن ماند.
حاج محمدی ادامه داد: این بار باید با جدیت وارد کار شده و مقوله کشتار غیرمجاز دام در کرمانشاه را به سامان برسانیم.
مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه تأکید کرد: برای برخورد با کشتار دام در معابر باید همه دستگاه ها در کنار هم قرار گرفته و با برگزاری جلسات توجیهی در جهت هم افزایی بین ادارات برای اجرای خوب این طرح برنامه ریزی شود.
وی اظهار کرد: برخورد با کشتار غیرمجاز دام مطالبه مدیریت ارشد استان، دادستانی و دیگر نهادهای استان است و به امید خدا با برخورد با متخلفان کرمانشاهی را خواهیم دید که در شان نهمین کلانشهر بزرگ کشور است.
وی در پایان با اشاره به حساسیت های جامعه در برخورد با کشتار غیرمجاز دام و عرضه مرغ زنده تصریح کرد: با وجودی که ۸۰ درصد کار مجموعه دامپزشکی به واکسیناسیون جامعه دامی این استان بر می‌گردد که در واقع سرمایه دامی ۱۰ تریلیون تومانی دام را حراست می کند که یک چهارم جمعیت استان نیز به طور مستقیم از این طریق ارتزاق می کنند، اما همواره مهمترین پرسشی که از سوی رسانه ها از مجموعه دامپزشکی مطرح می شود به برخورد با کشتار غیرمجاز دام و عرضه مرغ زنده مرتبط است که نشان از حساسیت برخورد با متخلفان این حوزه دارد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید : 
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام : 
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :