فارس/ جمشید مهدوی ظهر امروز در گفت‌وگویی اظهار کرد: سارقی که از یک ماه پیش شبانه اقدام به سرقت آلومینیوم قاب عکس قبور شهدای آرامستان امام‌زادگان ابراهیم و قاسم (ع) این شهرستان می‌کرد با هوشیاری خادمین امام‌زاده و حضور به‌موقع مأموران نیروی انتظامی دستگیر شد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آستارا ارزش ریالی موارد سرقت‌شده از امام‌زادگان ابراهیم و قاسم (ع) این شهرستان را حدود 20 میلیون ریال دانست و افزود: این سارق 30 ساله پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.
مهدوی با بیان اینکه دست‌درازی به قبور شهدا باعث ایجاد نگرانی در بین خانواده‌های معظم شهدا شده است تصریح کرد: در تلاش هستیم تا قاب‌عکس‌های تخریبی 34 شهید جوار امام‌زادگان ابراهیم و قاسم (ع) شهرستان آستارا در سریع‌ترین زمان ممکن ترمیم شود.
پیش‌از این نیز، یک مورد سرقت از صندوق نذورات حرم امام‌زادگان ابراهیم و قاسم (ع) شهرستان آستارا گزارش‌شده بود که با اقدام به‌موقع خادمین حرم سارق 30 ساله دستگیر و در اختیار مراجع قضایی و انتظامی قرار می‌گیرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0