پایگاه خبری پلیس/ سرهنگ " رحیم شعبانی " در گفت و گویی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت خودروی پراید از جلوی منزل یکی از شهروندان و ارجاع پرونده به پلیس آگاهی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
این مقام انتظامی افزود: کارآگاهان پس از تلاش شبانه روزی و اقدامات پیچیده اطلاعاتی و پلیسی نهایتاً موفق شدند خودروی مذکور را که در یکی از مسیرهای استان در حال تردد بود شناسایی و مورد تعقیب قرار دهند.
وی ادامه داد: با تعقیب و گریز کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت و همچنین با رعایت قانون به کارگیری سلاح و تیراندازی به سمت لاستیک جلو و عقب خودرو در نهایت سارقان با خودروی مسروقه متوقف که راننده و سرنشین در مسیرهای متفاوت متواری و با تلاش‌های انجام شده ابتدا سرنشین 28 ساله خودرو دستگیر و در ادامه راننده 32 ساله نیز حین فرار با شلیک و اصابت یک تیر به پای راست وی زمین گیر و دستگیر شد.
سرهنگ شعبان با اشاره به اینکه متهمان در بررسی فنی پلیس تاکنون به 22 فقره سرقت داخل خودرو اعتراف کرده‌اند، تصریح کرد: اموال متعددی از قبیل لوازم خودرو در این عملیات توسط کارآگاهان کشف شد.
رئیس پلیس آگاهی در پایان با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده تحویل مقام قضائی شدند از شهروندان خواست، ضمن تجهیز خودروهای خود به سیستم‌های امنیتی در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را بلافاصله به سامانه پلیسی 110 اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0