خبرگزاری دانشجو/ ابوطالب هزارجریبی، معاون دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در گفتگویی به افتادن یک دستگاه پنکه سقفی در یکی از اتاق‌های خوابگاه دانشجویی این دانشگاه اشاره کرد و گفت: این اتفاق در یکی از خوابگاه‌های دخترانه افتاده است.
هزارجریبی ادامه داد: تخت‌های خوابگاه‌های ما داخل دیوار تعبیه شده اند، اما یکی از دانشجویان تشک خود را به وسط اتاق منتقل کرده تا باد پنکه سقفی مستقیما به او برسد که در این شرایط پنکه سقوط کرده است.
معاون دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت: در این حادثه دانشجو صدمه ندیده است با این حال برای بررسی بیشتر به درمانگاه دانشگاه منتقل شد.
وی با بیان اینکه در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان ۴۰۰ اتاق خوابگاهی دانشجویی وجود دارد، افزود: در هر اتاق یک پنکه سقفی نصب است و طی چند سال گذشته تاکنون حتی یک بار هم اتفاقی برای این پنکه‌ها رخ نداده است.
هزارجریبی با تأکید براینکه حتی یک بار بروز چنین اتفاقاتی زیاد است، افزود: به دفتر فنی مأموریت داده شده است که همه پنکه‌ها را بررسی کنند و در صورت وجود مشکل، به رفع آن اقدام کنند.
وی تصریح کرد: به صورت روتین، هر چند ماه یکبار دفتر فنی اتاق‌های خوابگاهی را بررسی می‌کنند، تاکنون گزارشی از خرابی این دستگاه‌ها اعلام نشده بود؛ اما با این اتفاق دوباره همه پنکه‌های خوابگاه‌ها بررسی می‌شوند.
معاون دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت: به دانشجویان نکات ایمنی را دوباره گوشزد کرده ایم و خواسته‌ایم که به مسائل ایمنی توجه بیشتری داشته باشند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar