فارس/ علی‎اکبر نصیری عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان گلستان، با گرامیداشت 19 خردادماه؛ روز مدیریت مصرف در صنعت برق اظهار کرد: این روز از سوی وزارت نیرو به‎عنوان روز مدیریت مصرف نامگذاری شده است.
وی تصریح کرد: سال گذشته به دلیل کمبود تولید دچار خاموشی در کل کشور بودیم و استان گلستان نیز از این مسأله مستثنا نبود که این مهم موجب شد برنامه‎ریزی اصناف، واحدهای تولیدی، کشاورزان و ... تحت تأثیر قرار بگیرد و در کار آنها اختلال ایجاد شود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان ادامه داد: امسال وزارت نیرو با اعلام سقف پیک هر استان رویکرد جدیدی را اتخاذ کرد و به تبع آن شرکت توانیر استان سقف پیک هر شهرستان را در طول هفته مشخص کرده است و اگر با همت همه استان این سقف پیک رعایت شود در صورت کمبود تولید اعمال خاموشی را نخواهیم داشت.
نصیری اذعان کرد: از مهرماه سال 1397 در راستای کاهش مصرف پیک بار در تابستان امسال با صنعتگران، کشاورزان، بخش صنوف و تجاری و ادارات تفاهم‎نامه‎هایی را براساس سهمیه اختصاص یافته امضاء کردیم و در حال حاضر تمام تفاهم‎نامه‎ها به صورت کامل برقرار شده است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar