باشگاه خبرنگاران/فرمانده انتظامی کهنوج از انهدام باند سارقان مسلح و دستگیری دو عضو آن با کشف یک قبضه سلاح ممنوعه در عملیات پلیس این شهرستان خبر داد.
سرهنگ شاهپور بهرامی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت مسلحانه در سطح شهرستان، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: در این رابطه ماموران پلیس امنیت با اشرافیت اطلاعاتی خود بر منطقه و با استفاده از شیوه‌های نوین کشف جرم، مخفیگاه سارقان را در حاشیه شهر شناسایی کردند.
سرهنگ بهرامی اظهار داشت: در این راستا تیم‌های عملیاتی پلیس ضمن هماهنگی‌های قضایی طی یک عملیات، ۲ عضو این باند مسلحانه را دستگیر کردند که در بازرسی از مخفیگاه سارقان یک قبضه سلاح ممنوعه کشف شد.
وی بیان داشت: در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس، متهمان به شرارت‌های خود از جمله حمل سلاح غیر مجاز، زورگیری، تیراندازی، اخاذی و ۷ فقره سرقت مسلحانه خودرو با همدستی دو نفر دیگر اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی کهنوج با بیان اینکه تلاش در جهت دستگیری سایر اعضای این باند ادامه دارد، اظهار داشت: پلیس با استفاده از تمام توان خود، با اقتدار از امنیت مردم دفاع کرده و اجازه نخواهد داد برخی مخلان نظم و امنیت، آرامش مردم را بر هم بزنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00